AKTUALNOŚCI

2SKIN na FIT EXPO

26 lutego 2019

Oryginalna odzież sportowa w energetycznych, nasyconych kolorach projektowana przez kobiety dla kobiet. Wszystko, o czym marzą aktywne dziewczyny.

2skin to marka założona przez dwie siostry, dla których fitness jest pasją. Obie czerpią z życia przyjemność i radość. Dzieląc się swoją energią i entuzjazmem, od 2015  roku motywują do pracy nad własną sylwetką klientki marki.

Odzież marki 2skin to synonim jakości i sukcesu. 12 lat obecności na rynku polskim, 5 lat na rynkach zagranicznych, ponad 100 modeli bluzek, topów oraz 120 modeli spodni w ofercie, w tym 50 modeli legginsów. Tak szeroki wybór ubrań fitness to odpowiedź na potrzeby aktywnych kobiet: instruktorek fitness, trenerek, ale również dziewczyn i kobiet ćwiczących w domu i w klubach fitness.

Wzory ubrań marki 2skin bazują na aktualnych trendach, są oryginalne i bardzo wygodne. Warto podkreślić, że cały asortyment marki produkowany jest w Polsce.

Oprócz kolekcji 2skin, firma przygotowuje także kolekcje dla innych firm.

Podczas targów FIT EXPO na stoisku marki zapoznacie się z najnowszymi modelami i wzorami we wszystkich kolorach świata. Już teraz zapraszamy do odwiedzenia stoiska na targach!

Więcej informacji o marce:  https://www.2skin.pl/