AKTUALNOŚCI

BIZUU na Fit Expo

24 kwietnia 2019

Poznaj fitnessową odsłonę marki BIZUU na targach Fit Expo.

BIZUU to polska marka założona w listopadzie 2010 roku przez dwie siostry – Blankę Jordan i Zuzannę Wachowiak. To rodzina firma, zatrudniająca w przeważającej części kobiety, które stanowią jej siłę.
Pasją dziewczyn jest tworzenie projektów, które same jako Kobiety chciałyby nosić, bo przecież strój dodaje im pewności siebie i sprawia, że czują się piękniejsze.
Misją BIZUU jest inspirowanie Kobiet i wspieranie ich wewnętrznej siły, dzięki temu tworzy się coraz bardziej liczna społeczność #BizuuGirl.
W odpowiedzi na potrzeby Klientek oraz w poszukiwaniu nowych wyzwań portfolio marki stanowi kilka zróżnicowanych linii: 2 kolekcje główne, 4 kolekcje sezonowe oraz linia sportowa.
Od 2016 roku BIZUU współpracuje ze światowymi markami, takimi jak Cartoon Network, Mattel, czy Bravado, z którym w 2018 roku powstała kolekcja BIZUU x TheRollingStones.

Najnowsza odsłona BIZUU x PowerPuffGirls to propozycja dla kobiet aktywnych.

Użyto w niej oddychających, termoaktywnych materiałów opracowanych w oparciu o szwajcarską technologię. Posiadają one silne właściwości hydrofilne i doskonale odprowadzają wilgoć. Dzięki temu tkanina schnie szybciej, pozostaje miękka i przewiewna i zachowuje swoje właściwości. Nowoczesne materiały Slim Fit zapewniają idealne dopasowanie do sylwetki, eliminując ryzyko otarć podczas najbardziej intensywnych treningów. Dzięki temu zachowasz świeżość i komfort przez cały czas aktywności, bez względu na pogodę i stopień wysiłku”

BIZUU to marka, która wszystkie swoje kolekcje tworzy w Polsce. Bardzo ważne jest dla nich, aby na każdym etapie powstawania projektów wspierać i promować lokalne rzemiosło oraz produkcję. Przywiązują również szczególną uwagę do przestrzegania zasad FAIR TRADE, które pozwalają na zrównoważony rozwój marki
Bardzo ważna jest dla nich najwyższa jakość, dlatego tkaniny, które znajdują się w ich kolekcjach sprowadzają z Włoch oraz z Francji.
Siedzibą firmy jest Poznań, a 7 butików BIZUU znajdują się w największych centrach handlowych w Polsce. Kolekcje dostępne są także w sklepie online – www.bizuu.com