AKTUALNOŚCI

FIT EXPO w magazynie „Praktyczna Fizjoterapia i Rehabilitacja”

7 stycznia 2019

Wszystkie najważniejsze wydarzenia branży w jednym miejscu.

Zaplanowaliście już wyzwania na 2019 rok? Nadal planujecie sportowe cele i wydarzenia, które wypełnią Wam rok 2019 po brzegi? A może zaczęliście już realizować cele, które przed sobą postawiliście?

Mamy nadzieję, że tak – i że dzięki temu czujecie już teraz, że 2019 rok to będzie dobry czas! Nic przecież nie daje nam przecież tyle wiatru w żaglach, co realizowanie swoich marzeń i planów.

W porządkowaniu planów i trzymaniu się raz obranego kursu przydaje się kalendarz. Z przyjemnością podpowiadamy, że w aktualnym numerze magazynu „Praktyczna Fizjoterapia i Rehabilitacja” znajdziecie kalendarz ścienny, który uwzględnia daty wszystkich kluczowych wydarzeń związanych z rehabilitacją i fizjoterapią. Nie pozwoli Wam zapomnieć o planach i o najważniejszym spotkaniu branży fitness i pasjonatów sportu, jakie odbędzie się w maju – oczywiście, mamy na myśli targi FIT EXPO 😉

Jeżeli interesujecie się tematyką rehabilitacji i fizjoterapii, zachęcamy do lektury magazynu. W dostępnym na rynku numerze przeczytacie artykuły poświęcone m.in. kompleksowej rehabilitacji kardiologicznej, fizjoterapii w ciąży, shin splints czy elektroakupunkturze. Polecamy!