AKTUALNOŚCI

Jogilates z Olą Żelazo

14 lutego 2019

Zapraszamy na JOGILATES – zajęcia będące połączeniem jogi i pilatesu!

  • Połączenie jogi i pilatesu
  • Wzmocnienie i uelastycznienie ciała
  • Medytacja w ruchu

Zapraszamy na JOGILATES – zajęcia będące połączeniem jogi i pilatesu!

Pod okiem prowadzącej trening, Oli Żelazo, wzmocnimy i uelastycznimy ciało. Popłyniemy z oddechem.

Ćwiczenia pilatesowe skupią się na wzmocnieniu centrum, czyli brzucha i pośladków. Joga natomiast zadba o zdrowe ruchy kręgosłupa, wyciągając ciało i odnajdując w nim dużo przestrzeni. Będziemy wykonywać ćwiczenia w różnych wariantach, tak aby każdy znalazł odpowiedni dla siebie. Oznacza to, że będzie to trening odpowiedni zarówno dla osób początkujących, starszych i otyłych, jak i dla osób zaawansowanych.

Cel treningu, jaki stawia przed sobą i uczestnikami Ola Żelazo, to przekazanie dobrej energii i radości z wykonywanych ruchów. Nie zabraknie uśmiechu, ciało będzie pięknie pracować, natomiast głowa i umysł odpoczną. Po tym treningu poczujemy się lekko, zyskamy pewność siebie i będziemy mieć ochotę na więcej! 🙂

_____________

OLA ŻELAZO

Od 10 lat trenerka, nauczycielka jogi i pilatesu. Od wielu lat realizuje filmy z treningami fitnessowymi, praktyką jogi i pilatesem na YoutTube. Wydała płytę DVD „Wyzwanie: piękne nogi!”. Autorka książki „Bądź fit z Olą Żelazo”, która pomaga osiągać cele wielu dziewczynom i kobietom. Trenuje z dziewczynami na Facebooku w grupie #ŻelazneDziewczyny, z którymi pracuje kompleksowo – od stóp do głów, wyszczuplając nogi, szukając ulgi dla pleców, karku, pozbywając się nadmiarowych „brzuszków”. I czuwając nad tym, by każda z nich robiła to w swoim tempie.

http://trenerka.info/

https://www.youtube.com/user/trenerkaINFO

https://www.instagram.com/joga.zelazo/

Organizator wydarzenia: FIT EXPO, Grupa MTP.

_____________

Dołącz do treningu JOGILATES! Spróbuj pomysłów Oli Żelazo i bądź bardziej fit każdego dnia! Razem damy sobie radę z każdym żelaznym wyzwaniem!

Do zobaczenia na macie!