AKTUALNOŚCI

Mikołajki z FIT EXPO

5 grudnia 2018

Mamy dla Was coś specjalnego – coś, co wprawi Was w wyjątkowo świąteczny nastrój!

Czy jest coś przyjemniejszego niż zrobienie bliskim lub sobie niespodzianki? Wobec tego, że są Mikołajki, wydaje nam się, że odpowiedź jest tylko jedna 😉 Jeśli szukacie inspiracji na mikołajkowy prezent, to z chęcią podzielimy się z Wami naszą propozycją.

Specjalnie z okazji Mikołajek przygotowaliśmy dla Was niepowtarzalną ofertę: kupując bilet na FIT EXPO w czwartek, 6 grudnia, otrzymacie dodatkowo wyjątkowy prezent – designerskie skarpetki z symbolem Międzynarodowych Targów Poznańskich i jednym z najbardziej charakterystycznych budynków na architektonicznej mapie Poznania, kultową Iglicą.

Skarpetki są niebiesko-miętowe, ciepłe i niezwykle stylowe. A ze względu na obecność kultowej Iglicy to must-have każdego fana stolicy Wielkopolski i modernistycznej architektury.

Skarpetki powstały we współpracy z PLOT – Poznańską Lokalną Organizacją Turystyczną i zostały zaprojektowane oraz wyprodukowane w Polsce z dużą dbałością o jakość i styl. A każda ich para została dodatkowo wyposażona w opis w języku polskim i angielskim.

Sami zobaczcie, jak pięknie się prezentują:

   

Szczegółowy regulamin akcji znajdziecie tutaj: Mikołajki z FIT EXPO_regulamin

Zachęcamy do dołączenia do grona dumnych posiadaczy skarpetek z kultową Iglicą oraz nie mniej kultowych biletów na FIT EXPO! 😉