WYDARZENIE

Open Stage – trenuj z najlepszymi!

25-26 maja 2019

Co może się wydarzyć, gdy trenerski know how z najlepszych klubów fitness zostanie skumulowany w jednym czasie i w jednym miejscu? Szykuje się fitowe perpetuum mobile, czyli kosmiczna dawka wolnej, aktywnej energii. Kto się zmierzy z Open Stage na Fit Expo, gdzie trenerzy ze zgłoszonych klubów, jeden po drugim będą prowadzić fantastyczne treningi ? I tak przed cały majowy weekend – 25 i 26 maja – non stop pełni wigoru i absolutnie oddani fitnessowej pasji.


Poznaj, przetestuj i wybierz!

Co wolisz: Crossfit w LOFTFitness, CX WORKS z Perfect Body, Cardio w Fabryce Formy, dokonać ataku na brzuch i pośladki z City Fit, a może potrzebujesz zrobić pierwszy krok ze Step One? To wszystko będzie dostępne podczas Fit Expo w Poznaniu na jednej scenie!

Na co dzień kluby sportowe prześcigają się w najlepszych ofertach dla klientów.  Co decyduje o tym, że chcemy lub po prostu lubimy ćwiczyć w tym, a nie innym miejscu, albo właśnie z tym trenerem? Odpowiedź jest dość indywidulana i złożona, bo wpływ na taką decyzję ma wiele czynników.

Rynkowa rywalizacja oparta na zdrowej konkurencji jest tym czemu targi Fit Expo hołdują od zawsze. I dlatego, wierni biznesowej zasadzie fair play, zaprosiliśmy do współpracy znakomite kluby: City Fit, Fabrykę Formy, Loft Fitness, Perfect Body oraz Step One i wspólnie stworzyliśmy świetną okazję do przetestowania oferty i potencjału trenerskiego wszystkim tym, którzy wahają się jeszcze, gdzie zacząć ćwiczyć, albo może, żeby w ogóle zacząć uprawiać regularnie sport.

Zróżnicowane treningi, spotkania z personelem poszczególnych klubów oraz rozmowy nie tylko na temat oferty, ale również skorzystanie z porad związanych z optymalną opcją zajęć uszytych na nasze potrzeby, czyli komplet wszelkich informacji będzie dostępny na wyciagnięcie ręki w dniach 25-26 maja w Poznaniu na Fit Expo.

Jak zdobyć bilet na treningowy maraton?

Najlepiej skorzystać z bileterii TOBILET, wybrać wydarzenie „Fit Expo Bussines i Fun” i zakupić bilet. W międzyczasie śledzić naszą stronę www.fitexpo.com.pl, aby być na bieżąco z harmonogramem treningów i jednocześnie zapoznać się z możliwością udziału w pozostałych atrakcjach, treningach oraz wyzwaniach, jakie stawia przed wszystkimi aktywnymi bogaty program Fit Expo 2019!

Wydarzenie dostępne dla posiadaczy biletów Fit Expo Business lub Fun.

Posted in .