WYDARZENIE

Trenuj z Gwiazdami Internetu!

25-26 maja 2019

Fit Expo to Największa Impreza Fitnessowa w Polsce! Podczas tego typu wydarzeń można nie tylko obejrzeć produkty wystawców, ale także spotkać znanych trenerów, którzy prowadzą blogi oraz kanały w mediach społecznościowych. Możliwość wspólnego treningu i rozmowy z fit osobowościami to coś na co czekają najwięksi fani! 

W ramach jednego biletu ćwiczysz z wszystkimi Gwiazdami!

PROGRAM

Sobota 25.05

11:00 – 12:00 “Huragan workout” – Tomasz Choiński

12:00 – 13:00 “Jogilates” – Aleksandra Żelazo

13:30 – 15:30 Trening bokserski – Kamil Holka

15:00 – 16:00 “Powrót do formy po ciąży” – panel dyskusyjny + trening – Olga Lipczyńska

Niedziela 26.05

11:00 – 12:30  Wykład “Siła pozytywnego myślenia i droga do sukcesu” – Katarzyna Rodzik-Maliszewska

12:30 – 14:00  Lekcja pozowania bikini fitness – Katarzyna Rodzik-Maliszewska + Małgorzata Flis

12:30 – 13:30 Trening modelujący sylwetkę – Agata Dąbrowska

______________________________________________________________________________________________________

ZNAJDŹ NAS! 

 Trening z Gwiazdami Internetu na Fit Expo!                                   FITEXPOPOZNAN

Trenerka z Insta –  trening w realu!

To one skutecznie wpływają na naszą opinię oraz postawę. Na co dzień – z ekranów smartfonów – mobilizują do ćwiczeń i zdrowego stylu życia, a teraz pojawia się znakomita szansa na trenowanie z idolkami face to face.  A lista treningów, w których można wziąć udział jest imponująca.

TRENUJ Z OLGĄ!

Po pierwsze  z Olgą Lipczyńską, będzie można powrócić do formy po porodzie. Zajęcia dotyczące budowania kondycji i pracy nad sylwetką po ciąży, które przeprowadzi Olga podczas Fit Expo będą niezmiernie autentyczne i wyjątkowe  w swoim wymiarze, bowiem fit blogerka w marcu została mamą.

TRENUJ Z AGATĄ!

Trening modelujący z #fitbyagata to nie lada wyzwanie! Dietetyczka, trenerka personalna Agata Dąbrowska poprowadzi dla uczestników Fit Expo trening modelujący sylwetkę, dzięki któremu nie tylko będzie można poczuć każdy mięsień, ale co ważne spotkanie z Agatą, to ogromna dawka wiedzy o tym, jak poprawnie wykonywać ćwiczenia!

TRENUJ Z OLĄ!

Do zobaczenia na macie, czyli holistyczne zajęcia jogi z jedną z najbardziej znanych i cenionych jogginek w naszym kraju Olą Żelazo. Joga. zelazo to wyjątkowe zajęcia na Fit Expo, tak jak wyjątkowe jest podejście Oli do ratowania naszych ciał z opresji codzienności. A co się zadzieje? Czy będą to wygięcia w tył, turbo ramiona czy doskonalenie pozycji trójkąta? O wyginaniu, roli powtarzalności w ćwiczeniach, doskonaleniu formy oraz kształtu Ola wie bardzo dużo i chętnie się osobiście podzieli wiedzą oraz dobrymi emocjami. Ola mówi: „Moje treningi to pełna przygód fit ścieżka, którą kroczę z Wami. Najwięcej uczę się od Was.” Na Fit Expo zapowiada dobre i magiczne jogowe spotkanie, oparte na wzajemności.

TRENUJ Z KASIĄ!

Katarzyna Rodzik-Maliszewska to znana z Instagrama kasia_m_fitness, którą obserwuje niemal 43 tysiące funów. Wyznaje zasadę, że diabeł tkwi w szczegółach, a podczas zajęć na Fit Expo z chirurgiczną precyzją zaprezentuje, jak wydobywać grację. Jej warsztaty „Posing Time”, to zawsze cieszące się ogromnym zainteresowaniem wydarzenie. Niesamowitym smaczkiem będzie również wykład o sile pozytywnego myślenia, czyli „Moja droga do sukcesu”.

Insta po męsku, czyli Holka i Choiński

TRENUJ Z KAMILEM!

Trening bokserski z Mistrzem Polski w boksie to niesamowite i mocne wydarzenie podczas zbliżającego się Fit Expo. Zwiedzający będą mieli wyjątkową okazję wziąć udział w treningu zarówno dla amatorów, a także osób, które mają już doświadczenie w sportach walki. Kamil Holka mówi, że „Moimi idolami są osoby, które w pełni się spełniają i realizują swoje cele. Ludzie, którzy pokonują własne granice i słabości. Są to między innymi Mike Tyson, Cristiano Ronaldo czy Marcin Różalski.” A przecież Kamil jest tez idolem młodych sportowców, których inspiruje swoimi działaniami.

TRENUJ Z TOMKIEM!

„Huragan workout” z Tomaszem Choińskim, to trening dla wszystkich, którzy chcą wzmocnić swoją sylwetkę a także poprawić kondycję. Z Tomaszem można przekroczyć granice swoich możliwości. Podczas tego spotkania pojawi się mocne kardio, solidne poprawianie jędrność ciała  i turbo przyspieszony metabolizm.

Wydarzenie dostępne dla posiadaczy biletów Fit Expo Business lub Fun.

Posted in .