O TARGACH

Targi Fit Expo to największe wydarzenie branży fitness w Polsce odbywające się regularnie od 14 lat adresowane do profesjonalistów i fitmaniaków.

Jego program podzielony jest na dwie kategorie: Business i Fun. Pierwsza z nich obejmuje wydarzenia dla profesjonalistów branży, druga – wydarzenia dla pasjonatów fitnessu i sportu.

Najbliższej edycji Fit Expo przyświeca hasło „możliwości, nie ograniczenia”. Organizatorzy targów stawiają sobie za cel zachęcenie uczestników targów do pokonywania własnych ograniczeń – zarówno tych mentalnych, jak i związanych z kondycją.

Będą to trzy dni naładowane pozytywną, sportową energią, w czasie których będziemy wspólnie z gośćmi targów odmieniać słowo FIT przez wszystkie możliwe przypadki – mówi Agnieszka Glamowska, dyrektorka projektu. - Bycie FIT to, naszym zdaniem, więcej niż tylko sportowa aktywność.  Bycie FIT oznacza również dbanie o swoją kondycję i myślenie o zdrowiu.

Prace nad szczegółowym programem targów trwają. Już teraz możemy jednak zapewnić: atrakcji dla profesjonalistów i fitmaniaków z pewnością nie zabraknie. The new is coming!

ZAKRES TEMATYCZNY

oferta szkół fitness z całego świata
sprzęt i akcesoria sportowe
aplikacje i oprogramowanie dla siłowni
moda sportowa
pielęgnacja, kosmetyka i wizaż
odżywki i suplementy dla sportowców
fizjoterapia
rehabilitacja
dietetyka
wydawnictwa tematyczne

24-26 maja 2019
Coroczne spotkanie profesjonalistów branży fitness w Polsce

FIT EXPO BUSINESS to targi kontraktacyjne, na których nawiążesz nowe kontakty biznesowe i zyskasz szansę zawarcia intratnych umów. To miejsce, gdzie znajdziesz inspiracje dla rozwoju swojej firmy i poznasz najnowsze rozwiązania technologiczne dla klubów sportowych i fitness. To przestrzeń, w której spotkasz potencjalnych klientów swojej firmy – zarówno profesjonalistów, jak i finalnego konsumenta.

W programie FIT EXPO BUSINESS:

  • Kongres Trendy i Innowacje
  • Kongres Rehabilitacja i Fizjoterapia
  • Międzynarodowa Konwencja EU4YA by tiguar
  • Ekspozycja sprzętu i akcesoriów sportowych do wyposażenia klubów fitness i ośrodków sportowych
  • Wyposażenie gabinetów rehabilitacyjnych i fizjoterapeutycznych

25-26 maja 2019
Szeroka gama wydarzeń sportowych dla fitmaniaków

Jeśli kochasz sportową rywalizację, czerpiesz satysfakcję z osiągania postawionych przed sobą celów, a Twoją ambicją jest, by stale pokonywać swoje słabości, FIT EXPO FUN jest propozycją dla Ciebie. Radość, energia, dreszcz adrenaliny w czasie rywalizacji – obiecujemy, że doświadczysz pełnej skali sportowych emocji. Już teraz zarezerwuj czas, by wziąć udział w kilkudziesięciu zajęciach crossfit, fitness i warsztatach tańca, podjąć rękawicę na ringu bokserskim czy zrelaksować się na warsztatach jogi.

W programie FIT EXPO FUN:

  • Wydarzenia sportowe (m.in. Poznań Fight Show, Personal Record Day)
  • Konsultacje z fizjoterapeutami, rehabilitantami i dietetykami
  • Moda dla sportowców i fitmaniaków
  • Oferta odżywek i suplementów diety
  • Przegląd fachowej prasy, książek i publikacji o sporcie