O TARGACH

Targi Fit Expo to największe wydarzenie branży fitness w Polsce odbywające się regularnie od 14 lat adresowane do profesjonalistów i fitmaniaków.

Fantastyczny fitweekend w Poznaniu, czyli  trzy dni naładowane pozytywną, sportową energią, w czasie których będziemy wspólnie z gośćmi targów odmieniać słowo FIT przez wszystkie możliwe przypadki – mówi Agnieszka Glamowska, dyrektorka projektu. Bycie FIT to, naszym zdaniem, więcej niż tylko sportowa aktywność.  Bycie FIT oznacza również dbanie o swoją kondycję i myślenie o zdrowiu.

Ideą Fit Expo zatem jest dostarczenie takich produktów, usług i emocji związanych z aktywnością fizyczną, aby to niezwykle aktywne wydarzenie zaspokoiło potrzeby ciała, umysłu i sportowego ducha. Przedstawiamy Państwu targi, które wzmocnią biznes oraz dostarczą mnóstwa sportowych endorfin.

24-26 maja 2019
Coroczne spotkanie profesjonalistów branży fitness w Polsce

To miejsce, gdzie znajdziesz inspiracje dla rozwoju swojej firmy i poznasz najnowsze rozwiązania technologiczne dla klubów sportowych i fitness. Wydarzeniem podkreślającym profesjonalny aspekt targów jest, największa w Europie, odbywająca się w Poznaniu od wielu lat, konwencja Fitness EU4YA, skupiająca instruktorów oraz trenerów w jedynym słusznym miejscu, na Międzynarodowych Targach Poznańskich.

Posiadając bilet na Fit Expo Business, wszystkie wydarzenia Fit Expo Fun są również dla Ciebie dostępne.

To merytoryczne dopełnienie Fit Expo Business.
Jest to ekspercki know how –  z którego wyróżniamy dwa wydarzenia:

Łącząc dwa wydarzenia dajemy Tobie szansę do rozwoju i zaczerpnięcie wiedzy od specjalistów z różnych dziedzin.

Posiadając bilet na Fit Expo Conference, wszystkie wydarzenia z zakresu Fit Expo Business i Fun są również dla Ciebie dostępne.

25-26 maja 2019
Szeroka gama wydarzeń sportowych dla fitmaniaków

Jeśli kochasz sportową rywalizację, czerpiesz satysfakcję z osiągania postawionych przed sobą celów, a Twoją ambicją jest, by stale pokonywać swoje słabości, FIT EXPO FUN jest propozycją dla Ciebie. Radość, energia, dreszcz adrenaliny w czasie rywalizacji – obiecujemy, że doświadczysz pełnej skali sportowych emocji. Już teraz zarezerwuj czas, by wziąć udział w kilkudziesięciu zajęciach crossfit, fitness i warsztatach tańca, podjąć rękawicę na ringu bokserskim czy zrelaksować się na warsztatach jogi. Różnorodność treningów i atrakcji kierujemy do osób ćwiczących i tych, którzy chcieliby zacząć swoją przygodę z fitnessem.
Jesteśmy dla Ciebie! Zacznij ćwiczyć razem z nami!

Fit Expo Fun to:

A także:

Posiadając bilet na Fit Expo Fun, wszystkie wydarzenia z zakresu Fit Expo Business są również dla Ciebie dostępne.

ZAKRES TEMATYCZNY

oferta szkół fitness z całego świata
sprzęt i akcesoria sportowe
aplikacje i oprogramowanie dla siłowni
moda sportowa
pielęgnacja, kosmetyka i wizaż
odżywki i suplementy dla sportowców
fizjoterapia
rehabilitacja
dietetyka
wydawnictwa tematyczne