AKTUALNOŚCI

Pierwszy dzień targów Fitexpo!

24 maja 2019

Konwencja Eu4YA, Akademia Men’s Health, ceremonia ważenia zawodników Gali Poznań Fight Show Night i wiele innych!

Piątek na Targach Fitexpo upływa nam pod znakiem treningów na Konwencji Eu4ya, prelekcji w ramach Akademii Men’s Health oraz ważenia zawodników Gali Poznań Fight Show Night. Goście Akademii Men’s Health usłyszeli m.in wystąpienia Pana Bartosza Groffika, który opowiedział im o charakterystyce trenera personalnego, jego osobowości i kwalifikacjach niezbędnych do wykonywania tego zawodu. Pana Dariusza Harmacińskiego, który omawiał wpływ zaburzeń w postawie ciała na efektywność procesu treningu personalnego a także Panią Izabelę Kozakiewicz, która zdradziła słuchaczom jak należy zadbać o swój biznes, poprzez odpowiedni trening i skalowanie swojej działalności.

Sprawdź program konferencji na sobotę i niedzielę.

Konferencja Fit Medical – PROGRAM
Akademia Men’s Health – PROGRAM

CEREMONIA WAŻENIA ZAWODNIKÓW GALI POZNAŃ FIGHT SHOW NIGHT

Podczas odbywających się targów Fitexpo o godzinie 11:30 odbyła się również ceremonia ważenia zawodników biorących udział w Gali sportów walki Poznań Fight Show Night. W walce wieczoru zmierzą się Oleksandr Strecki i Batłomiej Grafka. Który zwycięży? Przekonaj się sam!

Przypominamy! Jutro godzina 20:00, Sala Ziemii, 8 walk, 16 zawodników, walki w formule MMA i Boks.

Nie może Cię tam zabraknąć! 

EU4YA

W dniu dzisiejszym odbywa się również pierwszy dzień konwencji EU4YA, która gromadzi na swoich zajęciach wielu fitmaniaków biorących udział w zajęciach przygotowanych przez profesjonalnych trenerów. Program konwencji jest dostępny na stronie www.euforya.pl.

Przyjdź i trenuj razem z nami również  w sobotę i niedzielę!
PROGRAM