Organizator:

Brad Schoenfeld w Polsce!

Podziel się

Już w najbliższy weekend 28-29 sierpnia Międzynarodowe Targi Poznańskie gościć będą absolutnie legendarnego w swojej dziedzinie, trenera oraz naukowca specjalizującego się w treningu budowania masy mięśniowej- Brada Schoenfelda.

Brad Schoenfeld jest profesorem nadzwyczajnym nauk o ćwiczeniach w Lehman College w Bronksie w stanie Nowy Jork, gdzie pełni funkcję dyrektora podyplomowego programu Human Performance and Fitness. Obecnie pełni również funkcję dietetyka sportowego dla organizacji hokejowej New Jersey Devils. Opublikował ponad 250 recenzowanych artykułów naukowych na różne tematy związane z ćwiczeniami fizycznymi i żywieniem sportowym a także jest autorem przełomowego podręcznika „Nauka i rozwój hipertrofii mięśniowej”. Był laureatem nagrody Dwight D. Eisenhower Fitness Award 2016, przyznawanej przez Akademię Sportu Stanów Zjednoczonych za wybitne osiągnięcia w sprawności fizycznej oraz wkład w rozwój i rozwój fitnessu sportowego poprzez wybitne działania przywódcze.

To postać, która w świecie trenerów personalnych jest niemal alfą i omegą w zakresie hipertrofii mięśniowej. Tym bardziej niesamowity jest fakt jego przylotu do Polski! Brad pojawi się w Poznaniu 28 i 29 sierpnia by dzielić się swoją wiedzą i doświadczeniem  podczas konferencji zatytułowanej: Optymalizacja treningu hipertrofii- praktyka i nauka. 

Dwudniowa konferencja  skierowana jest głównie do trenerów personalnych , trenerów przygotowania motorycznego, instruktorów fitness i kulturystki, ale także do amatorów budowania masy mięśniowej i wszystkich chłonnych wiedzy sportowych maniaków. 

Podczas wydarzenia Brad wygłosi 3 częsci prelekcji zatytułowanej:

  •  Oparte na dowodach podejście do budowania masy mięśniowej- An Evidence-Based Approach to Maximizing Muscle Mass,

a także:

  • Fakty i mity dotyczące utraty tkanki tłuszczowej- Facts and Fallacies of Fat Loss

Pobyt takiego gościa w Polsce to niecodzienne wydarzenie. Kto wie, czy to nie jedyna okazja w życiu by móc spotkać się ze światowej klasy trenerem personalnym. To wszystko możliwe już w najbliższy weekend na Międzynarodowych Targach Poznańskich. 

 

Bilety na konferencję: www.tobilet.pl