Organizator:

Komunikat dotyczący targów FIT EXPO oraz VI Konferencji PSTM

Podziel się

 

 

Szanowni Państwo,

w związku z aktualną sytuacją epidemiologiczną w naszym regionie oraz wprowadzeniem tzw. czerwonej strefy na terenie całego kraju, która ma na celu ochronę przed dalszym rozprzestrzenianiem się wirusa COVID-19, podjęliśmy niezwykle trudną, ale zarazem jedyną możliwą decyzję o odwołaniu stacjonarnej odsłony targów FIT-EXPO, która była zaplanowana w dniach 27-29 listopada br.

 

Konferencja PSTM w 100% online

Wszyscy tęsknimy za spotkaniami face-to-face, konferencjami i przede wszystkim wymianą wiedzy. Na to przyjdzie jeszcze czas w 2021 roku i już teraz deklarujemy, że zaplanowane w nowej formule targi FIT EXPO odbędą się w jeszcze ciekawszej i atrakcyjniejszej merytorycznie formule, która  dostarczy Wam niezapomnianych wspomnień.

 

Wychodząc naprzeciw potrzebom nieustannego rozwoju kompetencji, dzięki współpracy i ogromnemu zaangażowaniu naszych partnerów, prelegentów oraz współorganizatorów, a przede wszystkim realizując Państwa oczekiwania, informujemy iż VI Konferencja PSTM odbędzie w trybie online, a na jej program składać się będą:

  • 4 panele tematyczne;
  • 2 weekendy pełne wiedzy;
  • 5 dni dostępu do każdego z paneli po zakończeniu konferencji;
  • ponad 20 wykładów;
  • harmonogram sesji umożliwiający udział w wykładach każdemu trenerowi w dogodnym dla niego czasie;
  • pełen komfort i bezpieczeństwo.

Zapraszamy do udziału wszystkich, którzy stawiają na rozwój kompetencji w zakresie treningu motorycznego, personalnego czy fizjoterapii!

 

VI Konferencja PSTM odbędzie się w dniach 28.11-6.12.2020 r.. Więcej na www.KonferencjaPSTM.pl oraz www.fitexpo.com.pl

 

Do zobaczenia na konferencji online i do zobaczenia na FIT EXPO 2021 offline.

 

#ŚwiadomyFitness

#TrenujOdpowiedzialnie

#RazemDlaSportu

 

Z poważaniem

Zespół FIT EXPO

Grupa MTP