Organizator:

Konferencja PSTM podczas Fit Expo w Poznaniu!

Podziel się

Największa Konferencja dla trenerów przygotowania motorycznego i fizjoterapeutów na targach Fit Expo w Poznaniu!

 

Już w listopadzie podczas Fit Expo w Poznaniu odbędzie się największa w Polsce konferencja PSTM dla trenerów przygotowania motorycznego i fizjoterapeutów. Organizowana od 2014 roku przyciąga wiele osób chcących zdobyć praktyczną wiedzę oraz spotkać ekspertów z branży sportowej.

Konferencja PSTM ma charakter międzynarodowy oraz wspiera ją wiele instytucji i związków sportowych. Organizatorem konferencji jest Polskie Stowarzyszenie Treningu Motorycznego, które jako organizacja non-profit, wspiera rozwój trenerów motorycznych oraz fizjoterapeutów a także pomaga im odkrywać i udoskonalać mocne strony w pracy z profesjonalnymi oraz amatorskimi sportowcami.

Konferencja cieszy się dużym zainteresowaniem wśród zainteresowanych, w 2019 roku udział wzięło ponad 200 trenerów i fizjoterapeutów z całej polski a na organizowanym podczas konferencji expo wystawiło się ponad 20 firm. Kolejną okazją do wspólnego spotkania będzie odbywająca się konferencja PSTM podczas targów Fit Expo, które odbędą się już 26-29.11.2020!

Warto wspomnieć, że od 2017 roku PSTM pracuje nad projektem kwalifikacji dla trenerów przygotowania motorycznego współpracując m.in. z takimi podmiotami jak: Instytut Badań edukacyjnych (IBE), czy Australijskie Stowarzyszanie Treningu Motorycznego (ASCA).

Rozpoczęcie współpracy z Międzynarodowymi Targami Poznańskimi to ogromny krok w przód! Przez wiele lat budowaliśmy rozpoznawalność na rynku polskim, zapraszaliśmy niesamowitych wykładowców i teraz podjęliśmy działania, aby zrobić kolejny krok do przodu. Zaplecze i doświadczenie MTP pozwoli wnieść nasze działania na nowy poziom. Pod uwagę braliśmy wiele elementów: bezpieczeństwo uczestników, infrastruktura możliwość organizowania kilku eventów w jednym czasie, zaplecze technologiczne oraz możliwość rozbudowy w przyszłych latach. Nasz wizja spotkała się z dużym zainteresowaniem MTP, dlatego wierzymy, że taki partner pozwoli nam jeszcze lepiej zbudować Konferencję w tak ciężkim czasie.

Nie ukrywam, że bezpieczeństwo i standardy, które zapewnia MTP były kluczowe do podjęcia tej decyzji przez Zarząd PSTM. Nie rezygnujemy z innych lokalizacji, ale rozwijamy nasze działania, aby od 2021 roku tworzyć wysokiej klasy spotkania branżowe wspomagające trenerów sportowych, służby mundurowe oraz technologie w sporcie! – dodaje Bartosz Bibrowicz, Prezes Polskiego Stowarzyszenia Treningu Motorycznego.