Organizator:

O czym piszemy w nowym Magazynie Fitness Biznes?

Podziel się

Ukazało się drugie w tym roku wydanie Magazynu Fitness Biznes. Jest już dostępne online, a za kilka dni trafi na biurka 4500 osób zarządzających obiektami sportowymi.

W tym numerze kontynuujemy tematykę aktywności fizycznej jako najszerzej dostępnej formy profilaktyki zdrowotnej. Nasz Temat z Okładki to tym razem prezentacja nowego międzynarodowego wydarzenia branżowego – FitnessConnected, które odbędzie się w listopadzie br. w Monachium. Jego pomysłodawca, Ralph Scholz, opowiada o idei imprezy oraz omawia obecną sytuację branży w Europie.

Na kolejnych stronach nasi czytelnicy znajdą m.in. dossier poświęcone badaniom i analizom rynku. W rubryce Know-how Magdalena Rodak-Dębowska tłumaczy „Kiedy komunikacja marketingowa robi robotę”.

„Daj się znaleźć online” to z kolei artykuł autorstwa Małgorzaty Sali prezentujący modele subskrypcyjne produktów i usług, a także wyjaśniający fenomen abonamentyzacji życia.

W Strefie Trenera przeczytacie m.in. dlaczego tak ważnym elementem treningu jest regeneracja, dowiecie się o fundamentach ciała człowieka. Zaprosimy Was też na basen, by tam przypomnieć sobie o treningu zaniedbanych mięśni miednicy.

Zapraszamy do lektury!