Organizator:

Trening z lustrem FITTAR podczas SPORT CAMP 2021!

Podziel się

Prawdziwy przełom w dziedzinie treningu. Jak się okazuje Twoim trenerem personalnym może być... lustro! Innowacyjny projekt wykorzystujący rozszerzoną rzeczywistość sprawia, że ćwiczenia stają się świetną zabawą. Okazją do spróbowania swoich sił w starciu z lustrzanym trenerem personalnym będzie odbywający się 28 i 29 sierpnia SPORT CAMP.

Pandemia sprawiła, że branża fitness musiała ewoluować. W okresie izolacji znaczna część społeczeństwa straciła motywację do działania. Naprzeciw rutynie i niechęci do aktywności wyszedł produkt, który zyskał już wielu zwolenników, a ich grono stale się powiększa. Lustro FITTAR to innowacyjne rozwiązanie oferujące ponad 1500 treningów, na wszystkie partie mięśniowe a także m.in. spinning, shadow boxing, trening kognitywny, pilates i jogę. To powiew świeżości i nowe podejście do świata fitnessu. Dzięki elementom grywalizacji treningi zawsze są angażujące i efektywne. 

Interaktywne lustro posiada wbudowaną kamerę 3D. Wykorzystuje rozszerzoną rzeczywistość AR (Augmented Reality) oraz technologię rozpoznawania i śledzenia ruchu, aby motywować do regularnej aktywności. Podczas treningu na ekranie wyświetla się wizualizacja prawidłowego wykonania ćwiczenia. Zaletą lustra FITTAR jest to, że pilnuje bezpieczeństwa ćwiczącego. Jak? Otóż wirtualny trener koryguje technikę na bieżąco, dzięki czemu nie ma mowy o kontuzjach. 

Lustro FITTAR współpracuje z dedykowaną aplikacją, którą można pobrać na Androida i iOS. Dzięki niej uzyskuje się dostęp do statystyk treningu i można śledzić postępy w  aplikacji na smartfonie. Jedną z funkcji tego nowatorskiego produktu jest możliwość tworzenia własnych programów treningowych. Wachlarz treningów jest szeroki i każdy może znaleźć coś dla siebie. Dodatkowo lustro ma specjalne treningi i gry fitness dla dzieci oraz seniorów. Może  z nim trenować cała rodzina.

W ostatni weekend sierpnia lustro będzie można przetestować na terenie Międzynarodowych Targów Poznańskich podczas SPORT CAMPU!

Bilety na to wydarzenie: www.tobilet.pl