Organizator:

Jednostki samorządu terytorialnego

Podziel się

Targi FIT EXPO to nowe możliwości rozwoju oraz okazja do spotkań dla przedstawicieli jednostek samorządu terytorialnego.

Tegoroczna edycja targów FIT EXPO jest wyjątkowa – chcielibyśmy uczcić 15-lecie imprezy oraz zaprosić  przedstawicieli jednostek samorządu terytorialnego do nowej formuły, której celem jest zjednoczenie całego rynku sportowego w obecnych czasach.

 

Nasze wydarzenie skierowane jest do całego środowiska sportowego – od uczestników sportu powszechnego (tzw. masowego), aż po profesjonalistów oraz kadrę zarządzającą tym rynkiem. Uwzględniliśmy również potrzeby infrastrukturalne, które są integralną częścią funkcjonowania sportu.

Pierwszy dzień imprezy przeprowadzony będzie w formule „owners for owners”, co oznacza, że będzie to dzień biznesowy. Głównymi uczestnikami tej części będą:

  • dystrybutorzy sprzętu sportowego;
  • właściciele i pion zarządzający ośrodkami sportowymi;
  • firmy dostarczające kompleksowe rozwiązania w zakresie działalności na rynku fitness;
  • właściciele klubów fitness.

 

Celem takiej inicjatywy jest stworzenie synergii działań pomiędzy sportem, biznesem, technologią oraz Jednostkami Samorządu Terytorialnego. Naszym zadaniem jest stworzyć dla każdego z Państwa atrakcyjny grafik spotkań, co oznacza, że oprócz wydarzeń merytorycznych, zapoznania się z ofertą ekspozycyjną, zapewnimy bogaty wachlarz spotkań biznesowych z firmami i operatorami różnych rozwiązań technologicznych i logistycznych, czy też dystrybutorami sprzętu sportowego. Przeznaczona jest do tego specjalna strefa, przygotowane stoliki oraz dokładny harmonogram spotkań. Wierzymy, że taka formuła tworzenia relacji biznesowych wspomoże każdy sektor rynku i będzie stanowiła realną pomoc w zaspokojeniu potrzeb poszczególnych podmiotów uczestniczących w naszym wspólnym wydarzeniu. Dlatego już dziś prosimy o potwierdzenie przybycia, a my zajmiemy się przygotowaniem kalendarza pełnego spotkań!

Potwierdź swoje przybycie:

Dagmara Suprun
Dagmara Suprun

Ponadto podczas pierwszego i drugiego dnia FIT EXPO odbędzie się Kongres Fitness organizowany przez Polską Federację Fitness i Grupę MTP oraz największa konferencja przygotowania motorycznego w Europie Środkowo – Wschodniej organizowana przez Polskie Stowarzyszenie Treningu Motorycznego, co stanowi dopełnienie w zakresie merytorycznym dla pierwszej części wydarzenia. Również podczas pierwszego dnia imprezy planujemy debatę pomiędzy środowiskiem sportowym, inwestorskim oraz państwowym reprezentowanym przez JST oraz związki sportowe, która ma na celu poruszenie tematyki związanej z kooperacją poszczególnych jednostek na rzecz rozwoju sportu w Polsce. Debata przeprowadzona będzie w świetle obowiązujących pandemicznych wymogów oraz przy zapewnieniu najwyższych standardów bezpieczeństwa.

Sprawdź jak dbamy o Twoje bezpieczeństwo: