AKTUALNOŚCI

Profesjonaliści spotkają się w Poznaniu

22 listopada 2018

The new is coming! – powtarzamy i w myśl tego hasła przedstawiamy jedną z nowości, jaka zadebiutuje w czasie najbliższej edycji targów w programie FIT EXPO BUSINESS.

Nowatorską częścią programu wydarzeń targów będzie atrakcyjna propozycja dla profesjonalistów dziedzin, które chcielibyśmy, aby były bardziej obecne na FIT EXPO, niż miało to miejsce do tej pory – rehabilitacja i fizjoterapia. Nowym elementem w programie dla biznesu będzie konferencja FIT Medical przeznaczona dla specjalistów zajmujących się tymi dziedzinami.

– Każdy, kto uprawia regularnie sport i poważnie do niego podchodzi, doskonale wie, że ważny jest nie tylko trening, ale również konsultacje z fizjoterapeutami i rehabilitantami – mówi Filip Bittner, dyrektor grupy produktów. – W naszym odczuciu nie można mówić o kompleksowym podejściu do fitnessu, zaniedbując ten obszar działań.

W zamyśle konferencja FIT Medical ma stać się integralną częścią targów, merytoryczną, inspirującą i pokazującą innowacyjne metody pracy stosowane w rehabilitacji i fizjoterapii.

Nad programem konferencji pracuje Komitet Naukowy, którego grono tworzy wybitna kadra profesorska reprezentująca najlepsze polskie uczelnie związane z problematyką rehabilitacji i fizjoterapii. Prelegentami konferencji FIT Medical będą specjaliści z wieloletnim doświadczeniem we wspieraniu osób regularnie uprawiających sport. Zarówno nazwiska współorganizatorów konferencji, jak również prelegentów, którzy zaprezentują na nim swoje wystąpienia, będziemy mogli ujawnić wkrótce. Mamy nadzieję, że nastąpi to szybko – bardzo zależy nam na tym, by móc podzielić się z Wami tymi informacjami.

Jednak już zanim to nastąpi, możemy zapewnić, że konferencja FIT Medical będzie okazją do spotkania z profesjonalistami i ekspertami obu dziedzin, szansą na zweryfikowanie stosowanych metod pracy i znalezienie inspiracji do poszerzenia zakresu usług i rozwiązań wykorzystywanych w pracy rehabilitantów i fizjoterapeutów.

Więcej informacji na temat konferencji przyniesie dla Was nowy rok – program wydarzenia przedstawimy w styczniu 2019 roku.