AKTUALNOŚCI

Rozpoczęliśmy drugi dzień!

25 maja 2019

Sprawdź co czeka Cię podczas drugiego dnia targów Fitexpo 2019

Gotowi na drugi dzień pełen wrażeń? My tak !
O godzinie 9:30 rozpoczęła się konferencja Fit Medical skierowana do fizjoterapeutów, rehabilitantów, lekarzy ortopedów, trenerów przygotowania motorycznego. Jednakże zakres tematyczny poruszany podczas konferencji pomoże również wszystkim tym, którzy chcą świadomie uprawiać sport.

Zapoznaj się z Programem Konferencji – PROGRAM

Obraz może zawierać: co najmniej jedna osoba i tekst

W dzisiejszym odbędą się również Warsztaty skuteczny menadżer w branży fitness w ramach Akademii Men’s Health. Warsztaty poprowadzą m.in. Krzysztof Pakulec, który poprowadzi zajęcia dotyczące rekrutacji i zarządzania potencjałem ludzkim a także poruszy temat planowania oraz zarządzania przychodami i kosztami. W trakcie trwania warsztatów swoją wiedzą podzieli się również  Sebastian Goszcz, który przybliży tematy związane z skutecznymi sposobami pozyskiwania klienta i efektywną sprzedażą oraz zasadami budowania lojalności klienta w oparciu o standardy Customer Care  Process

Zapoznaj się z Programem Warsztatów – PROGRAM

Także dzisiaj odbędą się jedyne w swoim rodzaju treningi z Gwiazdami internetu! Sprawdź kiedy i gdzie odbywa się interesujący Cię trening i dołącz do naszych Fit Gwiazd! Podczas treningów i spotkań z pewnością nie zabraknie solidnej dawki energii, którą przekażą wam wasi idole. Trening z Gwiazdami dostępny w ramach biletu Fitexpo!

Więcej informacji o treningach z Gwiazdami znajdziesz >TUTAJ<

 

Konwencja EU4YA!

Kolejny dzień treningów w ramach konwencji EU4YA, szkoleniowcy czekają na Was! Prezentujemy kilka zdjęć z piątkowych treningów, które z pewnością zachęcą was do wzięcia udziału w sobotnich zajęciach! Do zobaczenia!

KONWENCJA EU4YA – PROGRAM