AKTUALNOŚCI

Weź udział w FIT EXPO Conference

30 stycznia 2019

Jeden bilet, trzy wydarzenia.

Eksperckie prelekcje dla praktyków rehabilitacji i fizjoterapii.

Najnowsze narzędzia marketingowe dla profesjonalistów branży fitness.

Przez cały czas trwania targów FIT EXPO – w dniach 24-26 maja 2019 – trwać będzie FIT EXPO Conference, w ramach którego odbędą się dwa wydarzenia dla profesjonalistów branży. Tradycyjnie już, będzie to Kongres Trendy i Innowacje, oraz debiutująca w tym roku konferencja FIT Medical kierowana do specjalistów z zakresu rehabilitacji i fizjoterapii.

Kongres Trendy i Innowacje do konferencja dla profesjonalistów branży fitness. Szkolenie przeznaczone dla właścicieli klubów fitness i kadry zarządzającej ośrodkami sportowymi, SPA i hotelami. Jego celem jest poszerzenie wiedzy specjalistów o najnowszych rozwiązaniach podnoszących efektywność działalności firm na rynku fitness.

Konferencja FIT Medical to z kolei konferencja dla ekspertów rehabilitacji i fizjoterapii. Szkolenie skierowane do właścicieli gabinetów fizjoterapeutycznych i rehabilitacyjnych oraz praktyków fizjoterapii i rehabilitacji. W ramach konferencji swoje wystąpienia przedstawią prelegenci będący specjalistami z wieloletnim doświadczeniem we wspieraniu osób regularnie uprawiających sport.

Zakup biletu na FIT EXPO Conference to niezwykła szansa – jeden bilet umożliwia udział w trzech wydarzeniach.

Jeden bilet,
trzy wydarzenia:
• Kongres TRENDY I INNOWACJE
• Konferencja FIT Medical
• Targi FIT EXPO Business & Fun

Zarezerwuj czas już teraz!
Kup bilet na FIT EXPO Conference!