WYDARZENIA

EU4YA by tiguar

24-26 maja 2019

Najważniejsze wydarzenie edukacyjne dla instruktorów fitness, trenerów personalnych i sportowców w Europie Centralnej.Profesjonalnie zorganizowana impreza oferująca przegląd nowości wśród warsztatów i szkoleń prowadzonych w najważniejszych szkołach fitness w Polsce. Jej formuła zakłada, że każdy uczestnik na własnej skórze może doświadczyć treningu w wybranych formułach. Wydarzenie przeznaczone jest przede wszystkim dla trenerów fitness. Indywidualne osoby również mogą jednak wziąć w nim udział.

Akademia Men’s Health

24-25 maja 2019

Konferencja dla profesjonalistów branży fitness. Szkolenie przeznaczone dla właścicieli klubów fitness i kadry zarządzającej ośrodkami sportowymi, SPA i hotelami. Jego celem jest poszerzenie wiedzy specjalistów o najnowszych rozwiązaniach podnoszących efektywność działalności firm na rynku fitness.

Konferencja FIT Medical

25-26 maja 2019

Konferencja dla ekspertów rehabilitacji i fizjoterapii. Szkolenie skierowane do właścicieli gabinetów fizjoterapeutycznych i rehabilitacyjnych oraz praktyków fizjoterapii i rehabilitacji. W ramach konferencji swoje wystąpienia przedstawią prelegenci będący specjalistami z wieloletnim doświadczeniem we wspieraniu osób regularnie uprawiających sport.