WYDARZENIA

Personal Record Day II

24-25 maja 2019

Profesjonalnie przygotowane zawody w formule crossfit. W ich ramach o jak najlepsze wyniki rywalizować będą zawodnicy czterech kategorii: open men, open women, BOYS, GIRLS. Uczestnicy zmierzą się z przekrojowymi treningami wymagającymi umiejętności z zakresu lekkoatletyki, gimnastyki i podnoszenia ciężarów. Wydarzenie przeznaczone jest dla osób średniozaawansowanych – poziom trudności WODów zostanie określony realizowanymi ćwiczeniami.

EU4YA by tiguar

24-26 maja 2019

Najważniejsze wydarzenie edukacyjne dla instruktorów fitness, trenerów personalnych i sportowców w Europie Centralnej.Profesjonalnie zorganizowana impreza oferująca przegląd nowości wśród warsztatów i szkoleń prowadzonych w najważniejszych szkołach fitness w Polsce. Jej formuła zakłada, że każdy uczestnik na własnej skórze może doświadczyć treningu w wybranych formułach. Wydarzenie przeznaczone jest przede wszystkim dla trenerów fitness. Indywidualne osoby również mogą jednak wziąć w nim udział.

Kongres Trendy i Innowacje

24-26 maja 2019

Konferencja dla profesjonalistów branży fitness. Szkolenie przeznaczone dla właścicieli klubów fitness i kadry zarządzającej ośrodkami sportowymi, SPA i hotelami. Jego celem jest poszerzenie wiedzy specjalistów o najnowszych rozwiązaniach podnoszących efektywność działalności firm na rynku fitness.

Konferencja FIT Medical

24-26 maja 2019

Konferencja dla ekspertów rehabilitacji i fizjoterapii. Szkolenie skierowane do właścicieli gabinetów fizjoterapeutycznych i rehabilitacyjnych oraz praktyków fizjoterapii i rehabilitacji. W ramach konferencji swoje wystąpienia przedstawią prelegenci będący specjalistami z wieloletnim doświadczeniem we wspieraniu osób regularnie uprawiających sport.

Poznań Fight Show

24-26 maja 2019

Sparingi bokserskie dla zawodników początkujących i zaawansowanych. W ramach turnieju odbędą się pojedynki zawodników, którzy dopiero niedawno rozpoczęli swoją przygodę z boksem, i zawodników zaawansowanych, którzy trenują już od wielu lat. Na ringu będą mieć również miejsce lekcje pokazowe boksu, m.in. dla dzieci i młodzieży.