AKTUALNOŚCI

Zgarnij zniżkę na Survival Race i podejmij wyzwanie miejskiego biegu z przeszkodami!

11 kwietnia 2019

Kup bilet na FITEXPO i skorzystaj ze zniżki na Survival Race

W tym roku kupując bilet na Fit Expo Business lub Fit Expo Fun do 24 maja włącznie otrzymasz 20 zł zniżki na start w szóstym sezonie Survival Race! Na targach nie zabraknie także stoiska miejskiego biegu z przeszkodami, przy którym będziecie mogli się sprawdzić w mniejszych i większych sportowych wyzwaniach, zgarnąć survivalowe gadżety oraz pakiety startowe.
Wejściówkę na największy bieg przeszkodowy w Polsce otrzymają także zwycięzcy Personal Record Day II – towarzyszących targom zawodów w formule crossfit.

Podejmij wyzwanie Survival Race!

Podzielasz pasję do sportu i mocnych wrażeń? Szukasz sposobów na podkręcenie adrenaliny? Potrzebujesz odskoczni od codzienności albo po prostu polujesz na niepowtarzalne formy rozrywki? Podczas miejskiego biegu Survival Race każdy znajdzie coś dla siebie!

Kąpiele błotne, pokonywanie zasieków, wspinaczka czy przeprawa przez 4-metrową rampę – to tylko część smaczków, które czyhają na trasie tegorocznej edycji miejskiego biegu z przeszkodami Survival Race! Szósty sezon startuje w weekend 1-2 czerwca na malowniczym terenie Malty w Poznaniu i zakończy się wielkim finałem 21-22 września nad kąpieliskiem Morskie Oko we Wrocławiu.

Sprawdź swoje możliwości i siłę charakteru na jednym z trzech dystansów: 3 km z 15 przeszkodami dla początkujących, 6 km z 30 przeszkodami dla wprawionych śmiałków lub 12 km z 50 przeszkodami dla istnych wojowników!

Zapisy: www.survivalrace.pl
Więcej informacji: 1-2 czerwca: bit.ly/SR-2019-POZ | 21-22 września: bit.ly/SR-2019-WRO