AKTUALNOŚCI

Zmieniamy się dla Was!

22 sierpnia 2018

Tak jak obiecaliśmy niedługo po zakończeniu targów Fit Expo 2018: nadchodzą zmiany. I dotrzymujemy tej obietnicy. Pamiętacie konkurs na Twarz Fit Expo, którego laureatów poznaliśmy w maju w czasie targów? Zgodnie z zapowiedzią zaprosiliśmy ich do udziału w sesji fotograficznej. Jej efekty zobaczycie już wkrótce, na razie przedstawiamy kilka zdjęć z backstage’u, aby zaostrzyć Wasz apetyt.

W konkursie na Twarz Fit Expo wybrana została para zwycięzców – Inez Niszczak i Szymon Aumiller. Laureaci zaprezentowali się w tak wyśmienitym sportowym stylu na przesłanych przez siebie zdjęciach zgłoszeniowych, że zostali wybrani przez jurorów jako osoby, które najlepiej sprawdzą się w roli Twarzy Fit Expo.

Inez Niszczak to 21-letni niespokojny duch, który wolałby umrzeć z powodu nadmiernych skoków adrenaliny niż rutyny czy życiowego marazmu. W gimnazjum żyła tańcem, zdobywała czołowe miejsca na Mistrzostwach Polski w kat. Hip-Hop 12-15. Gdy stanęła przed wyborem – całkowite oddanie się tańczeniu vs nauka – wybrała drugą opcję. Tym sposobem w październiku rozpocznie się trzeci rok jej prawniczej przygody na WPiA UAM. W międzyczasie (jako licealistka) została instruktorem Les Mills Bodycombat oraz Bodypump (zajęcia Les Mills skradły jej serce), zajęć na trampolinach, brała udział w wielu szkoleniach. Gdyby była zwierzęciem – byłaby zwierzęciem stadnym, dlatego zajęcia grupowe dają jej największą satysfakcję. Sport stawia na równi ze snem/jedzeniem – to już nie tylko styl życia, ale bardzo silne uzależnienie.

Szymon Aumiller z kolei na co dzień pracuje jako manager w Lokomotive fitness club, którego jest współzałożycielem. Poza tym jest również trenerem przygotowania motorycznego oraz trenerem personalnym i pasjonuje się pięściarstwem i mieszanymi sztukami walki. Sam o sobie mówi, że jest wirusem zarażającym zdrowym stylem życia.

Zobaczcie backstage sesji fotograficznej z udziałem Inez Niszczak i Szymona Aumillera, która została zrealizowana w przestrzeniach Międzynarodowych Targów Poznańskich i klubu crossfit Hangar. My jesteśmy zachwyceni jej efektami – mamy nadzieję, że również Wam się spodobają. Obejrzyjcie ich zapowiedź!

Fot. Bartosz Popiołek